Trenerzy Personalni


 

PIOTR PEŁKA - KOORDYNATOR ZESPOŁU

 

 

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w wieku 7 lat kiedy to rodzice zaprowadzili mnie na treningi taekwon-do. Nikt nie spodziewałby się, że przerodzi się to w pasję, która towarzyszy mi przez większość życia. Przez te wszystkie lata, aż po dzień dzisiejszy, wspinałem się po hierarchii  uczniowskich pasów zdobywając ostatecznie stopień mistrzowski - czarny pas. Jako zawodnik miałem niejednokrotnie zaszczyt reprezentowania naszego kraju na takich zawodach jak Mistrzostwa Europy, Puchar Świata, czy Mistrzostwa Świata. Dzięki takim doświadczeniom wiem jak ważna i cenna jest ciężka praca w drodze po cel. Nieważne czy Twoim celem jest złoty medal na Mistrzostwach Świata, czy osiągnięcie wymarzonej sylwetki, Twoje zaangażowanie i motywacja są niezwykle ważne. Jako trener zadbam o to, by walka o wyznaczone przez Ciebie cele była na jak najwyższym poziomie.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu ze specjalizacją trenera II stopnia kulturystyki oraz studentem usług żywieniowych i dietetyki na Akademii Morskiej w Gdyni.


 

ALEKSANDRA PAWŁOWSKA - TRENER PERSONALNY

 

Moje zainteresowanie sportem rozpoczęło się gdy w wieku 10 lat rodzice zapisali mnie na treningi jeździeckie. Praktycznie od razu zakochałam się w tym sporcie i po dziś dzień aktywnie trenuję i prowadzę treningi jazdy konnej.

Z kolei przygoda z siłownią i różnymi formami fitnessu zaczęła się w liceum, co uformowało moją decyzję o rozpoczęciu studiów związanych ze sportem. W trakcie studiowania bardzo zainteresowałam się aspektem psychologii w sporcie. Od tamtego momentu staram się poszerzać swoją wiedzę związaną z m.in. mindfulness, stresem czy technikami relaksacji. Preferuję holistyczne podejście w prowadzeniu treningów.

Jestem absolwentką studiów II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalizacją trener osobisty oraz ukończyłam studia podyplomowe z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim.


 

BARTŁOMIEJ MISZCZAK - TRENER PERSONALNY

 

Sport zawitał do mojego życia już we wczesnym dzieciństwie. Od najmłodszych lat uczyłem się jazdy na rolkach i nartach, co zresztą uwielbiam do dziś. W wieku 10 lat tata zabrał mnie na trening Taekwondo i wtedy moja sportowa podróż nabrała rozpędu. Zbieranie doświadczenia, zdobywanie kolejnych stopni aż do II stopnia mistrzowskiego, udział w zgrupowaniach oraz reprezentowanie kraju na arenie międzynarodowej – to właśnie zbudowało charakter i sprawiło, że narodziła się we mnie pasja do samorozwoju na wielu płaszczyznach szeroko związanych ze sportem, zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem.

Swoje zainteresowania skierowałem również w stronę wiedzy o człowieku i terapii manualnych. Poza siłownią pracuję z podopiecznymi nad eliminacją bólu/kontuzji, poprawą funkcjonowania poszczególnych układów czy regeneracją potreningową, wykorzystując metody i techniki pracy m.in. z medycyny wschodniej, rosyjskiej medycyny ludowej oraz różnych form masażu.

Dzięki takiemu połączeniu specjalizuje się w holistycznym podejściu do zdrowia. Poprzez zdobyte doświadczenie i wiedzę podchodzę do potrzeb podopiecznych bardzo szczegółowo i indywidualnie.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalizacją trenerską z gimnastyki sportowej oraz dyplomowanym naturopatą i masażystą.


 

KRYSTIAN ŚWIERCZ - TRENER PERSONALNY

 

Nie jestem trenerem po weekendowym kursie. Przez ostanie lata rozwijałem się na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku kończąc przy tym kierunki, dzięki którym jestem dzisiaj lepszym trenerem. Sport gościł u mnie już od najmłodszych lat. Jako pierwsza pojawiła się piłka nożna, następnie zacząłem swoją przygodę z treningiem siłowym i boksem. Startowałem również jako zawodnik sportów sylwetkowych, więc rozumiem co to ciężka praca nad własnym ciałem. Z moimi podopiecznymi dbam nie tylko o redukcję tanki tłuszczowej i kształtowanie sylwetki. Pozbywamy się nadmiaru stresu wykorzystując na naszych treningach elementy takich sportów walki jak boks czy kickboxing. Tarczowanie, nauka kombinacji kopnięć i uderzeń pozwoli nie tylko spalić dodatkowe kalorie ale również rozładować emocje po ciężkim i stresującym dniu . Mam nadzieję że udało mi się jak najlepiej zobrazować moją sylwetkę jako trenera. Chcecie spróbować czegoś nowego? Zapraszam Was na trening próbny ze mną!


 

KAROLINA BIENIAK - TRENERKA PERSONALNA

 

Swoją przygodę z treningiem rozpoczęłam od 16 roku życia kiedy siostra namówiła mnie na wspólne treningi z Mel B. Początkowo była to tylko chęć poprawy swojego wyglądu i zdrowia, a chwilę później, przerodziło sie w pasję do rekreacyjnego sportu. Zaczęłam regularnie trenować na siłowni i poszerzać wiedzę na temat treningu, żeby ćwiczyć świadomie, bezpiecznie i przede wszystkim...efektywnie! Zgłębianie tematu zaprowadziło mnie do ukończenia kursu z trenera personalnego. Tam odkryłam że jest to coś co właśnie chce robić. Nie wyobrażam sobie życia bez ruchu i dobrego zdrowego jedzenia. Uważam że ćwiczenia w połączeniu z odpowiednią dietą maksymalizują pożądane efekty nie tylko pod kątem sylwetki, ale także zdrowia. W mojej pracy oczekiwania i potrzeby podopiecznego są dla mnie najważniejsze, do każdego podchodzę indywidualnie.

Jestem certyfikowaną trenerką personalną z Profi Fitness School i studentką dietetyki na III roku studiów I stopnia na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku.


 

EWELINA STRYJEWSKA - TRENERKA PERSONALNA

 

Jestem trenerką z pasją i zamiłowaniem do aktywności fizycznej.

Moja pasja miała długą, okrężną drogę i dalej taką ma. Zaczynałam od tańca, przez pływanie, zajęcia pole dance oraz gimnastykę. Nigdy nie trenowałam zawodowo. Po prostu lubię ruch i Ciebie też chcę tego nauczyć.

Skończyłam studia I i II stopnia na AWFiS w Gdańsku na profilu Wychowanie Fizyczne. Oprócz tego, że jestem trenerką, jestem również nauczycielką, instruktorką stretchingu oraz instruktorką gimnastyki sportowej.

W pracy skupiam się na potrzebach osoby trenującej. Cenię sobie również rozmowę i dobrą atmosferę na treningu. Wiem, że każdy jest inny, więc staram się dostosować trening do indywidualnych potrzeb i możliwości.


 

OLIWIA MIELCZAREK - TRENERKA MAŁYCH WOJOWNIKÓW

 

Pasja do sportu została zaszczepiona we mnie od najmłodszych lat, kiedy rodzice zapisali mnie na treningi karate. W późniejszych latach trenowałam kickboxing w klubie AZS AWF Warszawa, w czym osiągnęłam tytuł wicemistrzyni Europy w formule Full Contact juniorów.

Obecnie jestem studentką fizjoterapii w Akademiii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Chciałabym połączyć te pasje, by moi podopieczni mogli również przeżyć ten sport rozwijając w sobie sportowe wartości olimpijskie w mądry i ciekawy sposób.